CEP TELEFONU TEKNİK SERVİS

CEP TELEFONU TEKNİK SERVİS HİZMETİMİZ SİZ

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN HİZMETİNE SUNULMUŞTUR 

BİZE ULAŞMAK İÇİN  WATSSAP YA DA ARAMA YAPABİLİRSİNİZ

0532 375 58 61

İKİNCİ EL TELEFON ALIM VE SATIMI

İkinci el telefonlarınızı değerinde alıyor ve değerinde satıyoruz.

YALOVA TÜM MARKA VE MODEL TELEFON VE TABLET TAMİRİ

Marka gözetmeksizin her marka telefon ve tabletinizin tamirini eğitimli teknik personelimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile önce arıza tespiti ücretsiz olarak yapılıp; Müşteri onayı alındıktan sonra tamiri yapılmaktadır.

ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ

Teknik personelimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile önce arıza tespiti ücretsiz olarak yapılıp müşteri onayı alındıktan sonra tamiri yapılmaktadır.

YALOVA CEP TELEFONU ORİJİNAL BATARYA DEĞİŞİMİ

Cep telefonunuzun batarya durumu test cihazlarımız ile kontrol edilip daha sonra siz değerli müşterimizin isteği doğrultusunda ister şok yapılıp onarımı sağlanmakta isterseniz orijinal’i ile uygun fiyat ve garantili bir şekilde değişimi yapılmaktadır.

YALOVA CEP TELEFONU ORİJİNAL EKRAN DEĞİŞİMİ

Cep telefonunuzun ekranı son sistem cihazlarımız ile sökülüp eğitimli personelimiz tarafından  orijinal ekran ile değiştirilmektedir.

YALOVA CEP TELEFONU SIVI TEMASI TAMİRİ

Cep telefonunuz sıvı ile temas ettiğinde ilk yapmanız gereken telefonun sıvı ile temasını kesip  en kısa sürede teknik servisimize ulaştırınız.

telefonunuzun sıvı teması gören ana kartı son sistem cihazlarımız ile bakım havuzunda sıvı teması gören yerlerdeki oksitlenmeyi temizleyerek arıza yapan parçaların değişimi sonrası test cihazlarımız ile test edilerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir.

YALOVA CEP TELEFONU WİFİ ARIZA TAMİRİ

Cep telefonunuzun wifi sorunları ile ilgili ana kart ve wifi entegresi (anten ve elektronik malzemeler)  dahil tüm arızalarınızı onarıyoruz.

YALOVA CEP TELEFONU SES ARIZASI TAMİRİ

Cep telefonu mikrofon ve ses hoparlörleri watssap konuşmalarındaki ses gitmemesi görüntülü konuşmalarda ses az gitmesi yada hiç gitmemesi sorunlarınızı tamir ediyoruz.

YALOVA CEP TELEFONU TEKNİK SERVİS

YALOVA CEP TELEFONU TAMİR SERVİSİ

YALOVA CEP TELEFONU TAMİRİ

YALOVA TABLET TAMİRİ

YALOVA TABLET TEKNİK SERVİS

YALOVA GARANTİLİ CEP TELEFONU TAMİRİ

İPHONE TEKNİK SERVİS

İ PHONE TEKNİK SERVİS

SAMSUNG TEKNİK SERVİS

OPPO TEKNİK SERVİS

XİOAMİ TEKNİK SERVİS

HUAWEİ TEKNİK SERVİS

REALME TEKNİK SERVİS


Bizi Arayın